قوانین

توجه: لطفا قبل از استفاده از خدمات وب سایت ، شرایط و قوانین سایت را کامل بخوانید.شرایط استفاده و قوانینی که صریحاً در اینجا گنجانده شده است برای هرگونه دسترسی و یا استفاده از خدمات سایت دلارکده با آدرس www.dollarkadeh.org می باشد . ثبت نام در وب سایت به این معنی است که کاربر کلیه ی  مفاد قوانین را خوانده  و با آن موافقت کرده است. مطابق ماده 6 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1383 این قوانین در حکم قرارداد کتبی است و در کلیه ی محاکم و مراجع قضایی نافذ است. اگر شما با این شرایط موافق نیستید ، لطفاً از این خدمات استفاده نکنید.

 

1-شرح خدمات

دلارکده یک سرویس تبادل الکترونیکی است که به کاربران این امکان را می دهد تا دارایی های دیجیتالی را بصورت آنلاین خریداری و فروش کنند. خدمات ما  شامل  فراهم  کردن  امکان ورود به معاملات برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال موجود در وب سایت می باشد. 

کلیه فعالیت های این سایت در حوزه دارایی های الکترونیک بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی و اسکناس ندارد و در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس و حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و از ارائه خدمات به سایتهای مرتبط با فارکس، شرط بندی و قمار، تبلیغات کلیکی و خرید وی پی ان معذوریم.

2-سن

خدمات ما فقط برای کاربرانی که 18 سال و بالاتر دارند در نظر گرفته شده است.

و افراد بالای 50 سال فقط امکان فروش به سایت را دارند.

3-تابعیت

خدمات ریالی سایت دلارکده فقط هموطنان مقیم ایران می باشد.

4-افشای ریسک

ما در مورد ریسک های تجارت دارایی های دیجیتال به شما هشدار میدهیم. شما با به کارگیری خدمات دلارکده هرگونه ریسک مرتبط به معاملات را به رسمیت شناخته و می‌پذیرید، مقید به قوانین بوده و همچنین علاوه بر ریسک‌های ذکر شده در زیر دیگر خطرات را هم می‌پذیرید.

از آن جا که نرخ ارز نوسانات شدیدی را نشان داده است و نوسانات شدید قیمت در هر زمانی ممکن است رخ دهد و منجر به کاهش قدرت خرید شود، تجارت دارایی های دیجیتال ممکن است برای همه سرمایه‌گذاران مناسب نباشد. اگر هر گونه نگرانی دارید لطفاً از یک مشاور مالی خبره مشاوره بگیرید.

تمام اطلاعات، قیمت، اخبار، نظرات، تحقیقات، تجزیه و تحلیل و یا هر گونه اطلاعات دیگر موجود در وب سایت به عنوان یک تفسیر عمومی از بازار ارائه می شود و به عنوان مشاوره محسوب نمی گردد. لذا دلارکده مسئولیت هرگونه ضرر و زیان که ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از استفاده یا اتکا به چنین اطلاعاتی باشد را نخواهد پذیرفت.

محتوای وب سایت در هر زمان و بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است، و این اطلاعات تنها با هدف کمک به شما به منظور اتخاذ تصمیم های مستقل ارائه شده است. دلارکده دسترسی به موقع به اطلاعات موجود در سایت یا صحت آنها را تضمین نکرده و مسئولیت هرگونه ضرر و زیانی را که مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از محتوای وب سایت یا عدم توانایی شما برای دسترسی به وب سایت باشد، برای هر گونه تاخیر یا عدم انتقال یا دریافت هرگونه اطلاعیه یا دستور العملی که از طریق وب سایت ارسال می شود، را نمی‌پذیرد.

دلارکده شما را مطلع می کند که عملکرد گذشته تضمینی برای موفقیت آینده شما نیست لذا شما باید برای ایجاد یک استراتژی سرمایه‌گذاری قوی چندین پارامتر را در نظر بگیرید. لطفاً قبل از آغاز به استفاده از خدمات ما وضعیت مالی خود را مدنظر قرار دهید. لطفاً منطقی باشید و پولی را که قادر به از دست دادنش نیستید سرمایه‌گذاری نکنید. باید توجه داشته باشید که هیچ استرداد یا بازپرداختی امکان پذیر نبوده و هیچ شرکت بیمه خصوصی یا دولتی ضرر شما را جبران نخواهد کرد.

دلارکده کارگزار، نماینده یا مشاور شما نیست و هیچ تعهدی نسبت به شما در رابطه با معاملات، تصمیمات یا فعالیت‌های متاثر از بکارگیری شما از سرویس های ما را ندارد.

5-استفاده از حساب شخصی

به منظور استفاده از سرویس های انتخابی، شما باید ثبت نام کرده و یک اکانت شخصی بسازید. جهت ایجاد اکانت کاربریتان از شما خواسته می شود که اطلاعات شخصی خاصی را در اختیار ما قرار دهید، اطلاعات و مستندات مرتبط با تایید هویت و سایر پروژه های اجباری طبق خط مشی حفظ حریم خصوصی به شرح ذیل می باشد.

پروسه احراز هویت به شرح زیر می باشد:

صحت ایمیل:
ایمیل خود را در حساب شخصی وارد میکنید و پس از دریافت کد تایید از طریق ایمیل آن را در حساب شخصی خود وارد میکنید.

صحت شماره تلفن همراه:
شماره تلفن همراه خود را در حساب شخصی وارد میکنید و پس از دریافت کد تایید از طریق پیامک آن را در حساب شخصی خود وارد میکنید.

احراز هویت:
نسخه ای از سند شناسایی اصلی خود مانند (کارت ملی یا گواهینامه رانندگی) را بارگذاری می کنید. عکس مدرک شناسایی بارگذاری ‌شده باید از اصل مدارک تهیه شده باشد و هر گونه تغییر دادن و مخفی کردن اطلاعات  مجاز نمی باشد.

ثبت شماره تلفن ثابت:

برای تایید حساب کاربری ثبت شماره تلفن ثابت محل زندگی یا کار الزامی می باشد.

شما تایید می کنید که تمام اطلاعاتی که به ما ارائه شده است دقیق و صحیح بوده و از هر نظر گمراه کننده نیست. اگر هر کدام از اطلاعات تغییر کرد وظیفه شماست که در اسرع وقت آن را در وبسایت به روز نمایید و استفاده از مدارک سایرین و مدارک والدین مجاز نمی‌باشد و در صورت مشاهده حساب مسدود می‌گردد.درصورت جعل اسناد هویتی و هرگونه دستکاری در آن‌ها، فرد مذکور به مراجع قضایی معرفی خواهد شد و مجازات جعل اسناد طبق ماده 530 قانون تعزیرات 2 ماه تا 2 سال حبس به همراه مجازات نقدی به همراه دارد.

ایجاد حساب کاربری در وب سایت برای دسترسی به اطلاعات مربوط به نرخ ارز، آمار و اعلامیه های قانونی منتشر شده در وبسایت الزامی نیست.

6-الزامات مبارزه با پولشویی

به منظور جلوگیری از پولشویی و هرگونه اعمال مجرمانه مالی کاربر موظف است فقط از حساب شخصی خود کلیه تراکنشهای ریالی را انجام دهد .بدیهی است در صورت استفاده نادرست از حساب به هر نحوی از جمله اجاره دادن حساب بانکی و کاربری به دیگران مسئولیت عواقب آن به عهده شخص صاحب حساب است

7-امنیت

معتقدیم که هدف ما ایمن نگه داشتن اطلاعات مربوط به استفاده شما از وب سایت و حساب کاربری تان است. از این رو، تلاشهای معقولی را برای حفظ یک سیستم مدیریت امنیت اطلاعات انجام میدهیم.

8-مسئولیت

دلارکده این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که به هر دلیلی و در هر زمانی حساب شخصی شما، دسترسی به وب سایت یا خدمات را ببندد و وجوه شما را برگرداند.

ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر، عدم موفقیت عملکرد، تحویل یا حمل دارایی های دیجیتال و امثالهم را نخواهیم داشت.


9-اطلاعات شخصی

به منظور حفظ حریم شخصی اطلاعات شما نزد ما محفوظ و فقط در صورت نیاز به مراجع قضایی قابل ارسال است.

10-مالکیت معنوی

ما مجوز محدود، غیر انحصاری و غیر قابل انتقال به شما اعطا می کنیم منوط به این شرط که دسترسی و استفاده از خدمات و وب سایت فقط برای مقاصد مصوب طبق مجوز دلارکده باشد و شما موافقت می کنید که هیچگونه دخل و تصرفی در محتوای آن انجام ندهید.

11-تغییر در شرایط

دلارکده ممکن است قوانین و مقررات را تغییر دهد و این تغییرات را از طرق مختلف مانند ارسال ایمیل یا ذکر واژه "آخرین به روز رسانی" به اطلاع شما برساند. چنانچه شما موافق این تغییرات نیستید باید استفاده از خدمات را متوقف کنید، در غیر این صورت ادامه استفاده از خدمات به معنی موافقت با تغییرات می باشد. توصیه ما به شما این است که به طور مرتب تغییرات مقررات وب سایت را دنبال نمایید.


12-مقررات نهایی

کلیه مقررات این وب سایت مطابق با روابط حقوقی منطقه ای است که وبسایت در آن ثبت شده. شما موافقت می کنید که تمام اختلافات بوجود آمده با وب سایت را مطابق با قوانین محلی این منطقه حل و فصل نمایید.ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که برای محافظت از حقوق معنوی این وب سایت تمام اقدامات قانونی را انجام دهیم.

 

توجه: لطفا قبل از استفاده از خدمات وب سایت ، شرایط و قوانین سایت را کامل بخوانید.شرایط استفاده و قوانینی که صریحاً در اینجا گنجانده شده است برای هرگونه دسترسی و یا استفاده از خدمات سایت دلارکده با آدرس www.dollarkadeh.org می باشد . ثبت نام در وب سایت به این معنی است که کاربر کلیه ی  مفاد قوانین را خوانده و فهمیده و با آن موافقت کرده است. مطابق ماده 6 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1383 این قوانین در حکم قرارداد کتبی است و در کلیه ی محاکم و مراجع قضایی نافذ است. اگر شما با این شرایط موافق نیستید ، لطفاً از این خدمات استفاده نکنید.

قوانین خرید از سایت:

1-بعد از ثبت سفارش ۱۵ دقیقه فرصت دارید که سفارش را تکمیل کرده و انتقال وجه را انجام دهید، در غیر این صورت سفارش شما به صورت کنسل شده در می آید ، و باید سفارش جدید ثبت نمایید.

2-هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به  اسم  و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد . و بطور اتوماتیک توسط سیستم چک می شود و ریال واریزی تا تعیین تکلیف در مراجع قضایی نزد ما مسدود خواهد ماند و یا به صلاحدید ما، با کسریک درصد کارمزد ، به همان کارت فرستنده برگشت خواهد خورد.

3-دلارکده به هیچ وجه مسئولیتی در قبال خطاهای شما نخواهد داشت، خطا در آدرسهای ثبت شده و امثالهم.

4-دلارکده هیچ گونه مسئولیتی در قبال خطاهایی که در درگاه بانکی ایجاد می شود نمی پذیرد و کاربر موظف است از طریق بانک مربوطه پیگیری نمایید.

قوانین فروش به سایت:

1-گارانتی قیمت 15 دقیقه می باشد و اگر واریز شما بعد از زمان اعلام شده انجام شود به قیمت لحظه سایت محاسبه می گردد.

2-در هنگام فروش رمز ارزها به سایت ، ایمیلی حاوی آدرس تراکنش برای شما ارسال می شود و کاربر موظف است آدرس را بررسی نمایید.و در صورت واریز اشتباه مسئولیت آن متوجه کاربر می باشد.

3-بعد از انتقال رمزارزها باید در شبکه جهانی کانفرم یا تایید شود.و کانفرم به صورت اتوماتیک انجام می شود و زمان کانفرم به کارمزد  و شلوغی شبکه بستگی دارد و کاربر موظب در هنگام انتقال از کارمزد مناسب جهت انتقال رمز ارز استفاده نماید.در صورتیکه سفارش تا 24 ساعت کانفرم نشود با نرخ جدید محاسبه می گردد.

4-وایزهای ریالی بعد از یک کانفرم و حداکثر در 24 ساعت کاری انجام می گردد.

5-آدرس های تولید شده توسط سایت تنها برای یک واریز معتبر می باشد.

6-دقت داشته باشید واریزی مبالغ بالای یک میلیون به صورت پایا بوده و  عملیات پایا در روزهای تعطیل انجام پذیر نمی باشد.

قوانین تبادل دارایی دیجیتال:

1-با ارسال درخواست ، کاربر تعیین میکند که مبادله ارز الکترونیکی (ارز مرجع) با یک ارز الکترونیکی دیگر (ارز مقصد) که توسط کاربر مشخص شده است را انجام دهد.
2- کاربر متعهد می شود که ارز مرجع به میزان مشخص شده در درخواست را انتقال دهد ، و سرویس دلارکده متعهد می شود پس از دریافت ، ارز الکترونیکی مقصد را با محاسبه نرخ تعرفه های خدمات ، به کاربر انتقال دهد .
3- هزینه خدمات دلارکده در فرم درخواست تعیین شده است و با کلیک بر روی دکمه "ادامه" در یکی از صفحات هنگام تکمیل درخواست، توسط کاربر تأیید می شود.
4- سرویس دلارکده حق دارد در صورتی که مبلغ ارز مرجع طی مدت 15دقیقه به حساب سرویس واریز نشده باشد،درخواست های ایجاد شده توسط کاربر را لغو کند .
5-سرویس دلارکده حق دارد برای جلوگیری از کلاهبرداری و اقدامات دیگری که می تواند باعث خسارت مالی و شهرت برای این سرویس یا کاربر شود ، معامله را به حالت تعلیق درآورده و مبلغ آن را نزد خود نگاه دارد.
6-گارانتی قیمت 15 دقیقه می باشد و اگر واریز شما بعد از زمان اعلام شده انجام شود به قیمت لحظه سایت محاسبه می گردد.

7-در هنگام تبادل رمز ارزها  ، ایمیلی حاوی آدرس تراکنش برای شما ارسال می شود و کاربر موظف است آدرس را بررسی نمایید.و در صورت واریز اشتباه مسئولیت آن متوجه کاربر می باشد.

8-بعد از انتقال رمزارزها باید در شبکه جهانی کانفرم یا تایید شود.و کانفرم به صورت اتوماتیک انجام می شود و زمان کانفرم به کارمزد  و شلوغی شبکه بستگی دارد و کاربر موظب در هنگام انتقال از کارمزد مناسب جهت انتقال رمز ارز استفاده نماید.در صورتیکه سفارش تا 3 ساعت کانفرم نشود با نرخ جدید محاسبه می گردد.

نرخ خدمات
1- نرخ خدمات توسط مدیریت تعیین می شود و قیمت ها بر روی وب سایت دلارکده درج میگردد.
2- این سرویس حق دارد در هر زمان ، بطور مستقل و یک جانبه نرخ تبدیل ارزهای الکترونیکی و هزینه های کمیسیون را تغییر دهد. 
3- درخواست ایجاد شده توسط کاربر در وب سایت دلارکده، نمایانگر نرخ ،هزینه کمیسیون مربوطه برای انجام معامله ،هزینه خدمات دلارکده و همچنین کل میزان ارز الکترونیکی انتقالی است.

برگشت پول

متذکر می شویم که به دلیل ماهیت دارایی‌های دیجیتال کلیه معاملات نهایی و غیر قابل برگشت هستند.

وجوه مورد معامله از طریق دلارکده واجد شرایط استرداد نیستند. به محض شروع معامله با دارایی دیجیتال، ما نرخ ارز و پروسه معامله را ثابت میکنیم لذا شما نمی توانید در هیچ زمانی آن را لغو کنید. 

دلارکده به هیچ وجه مسئولیتی در قبال خطاهای شما نخواهد داشت، خطاهای مانند وارد کردن مبلغ معامله، خطا در آدرسهای ثبت شده  و امثالهم.

محاسبه قیمت

در هنگام خرید و فروش و تبادل محاسبه قیمت ممکن است به نفع یا ضرر کاربر گرد شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی

در اینجا به نحوه برخورد ما با اطلاعات هویتی شما به واسطه حضورتان در سایت خواهیم پرداخت. به واسطه استفاده از خدمات ما ایجاد یک اکانت شخصی، شما موافقت خود را با این خط مشی اعلام نموده اید.

به منظور حفظ حریم خصوصی و سازگاری بیشتر با قوانین محافظت از داده های شخصی، از اصول زیر پیروی می کنیم:

-به حق افراد برای دسترسی به اطلاعات شخصی شان احترام می گذاریم
-به منظور محدود کردن افشای اطلاعات شخصی گزینه ها و روشهایی را برای شما فراهم خواهیم کرد
-اطلاعات شخصی شما در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت
-تمامی اطلاعات شخصی که به ما ارائه می دهید با پروتکل های استاندارد ایمنی و تکنولوژی محافظت خواهد شد.
-اطلاعات شخصی شما صرفاً جهت اهداف ذکر شده در اینجا استفاده خواهد شد
-راه های ارتباطی برای بیان سوالات و شکایات خود در رابطه با ما به شما ارائه خواهد شداگر با این سیاست ها موافق نیستید لطفاً از وب سایت ما استفاده نفرمایید

۱. جمع آوری اطلاعات شخصی شما
اگر برای یک حساب شخصی اقدام کرده اید لازم است داده های شخصی خود را برای انجام خدمات در اختیار ما قرار دهید.
اطلاعاتی از قبیل:
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل

شماره تلفن ثابت

شماره همراه

برای این منظور لازم است که مدرکی دال بر تایید اطلاعات ارسالی برای ما فرستاده شود. لازم به ذکر است که اطلاعات این مدرک باید کاملاً خوانا باشد و هیچگونه دستکاری الکترونیکی در آن انجام نشده باشد.

۲. پردازش اطلاعات شخصی شما

هرچند ارائه اطلاعات داوطلبانه است ولی برای ارائه خدمات ضروری است. این پروسه جمع آوری اطلاعات اولین قدم در هنگام ثبت‌نام از زمانی که شما با شرایط وب سایت ما موافقت می کنید می باشد . 

به منظور حفظ اطلاعات شخصی شما تمام اقدامات لازم انجام شده و کارکنان مان آموزش کافی دیده‌اند

با ثبت اطلاعاتتان شما موافقت خود را با این امر اعلام می دارید.
ممکن است در وب سایت ما لینک هایی برای ارجاع به دیگر سایت ها وجود داشته باشد از آنجا که این وبسایت ها تحت کنترل ما نیست در مورد محتوای آنها یا نحوه جمع آوری و حفظ اطلاعات شما هیچ گونه تعهدی نخواهیم داشت.

اطلاعاتی که شما هنگام ایجاد یک اکانت شخصی در وب سایت ما ارائه کرده اید ممکن است برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد:
- درخواست شما مبنی بر اینکه تایید شود شما صاحب این حساب کاربری هستید. 
-اطلاع رسانی به شما در رابطه با هر تغییری که استفاده شما از اکانت را تحت تاثیر قرار می دهد.
-تماس با شما جهت ارائه خدمات 


اساساً باور ما این است که اطلاعات شخصی شما را فقط در صورت لزوم نگهداری کنیم.

افراد زیر ۱۸ سال اجازه دسترسی به اکانت نخواهند داشت لذا در صورت اثبات ادامه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در این وبسایت به آنها داده نخواهد شد.

۳. حق و حقوق شما
به عنوان کنترل کننده اطلاعات شما، خواهان این هستیم که به طور صادقانه و شفاف از حقوق شما به عنوان یک کاربر حمایت کنیم. این خط مشی مبنای قانونی این پروسه را تشریح می کند.
حق شما برای درخواست اجرای حقوق زیر محفوظ است:
-دسترسی به اطلاعات شخصی
-اصلاح اطلاعات شخصی، در صورت نادرست بودن یا ناقص بودن

در رابطه با کوکی ها شما حق انتخاب هایی دارید که در بخش ۴ توضیح داده خواهد شد. به هر حال به یاد داشته باشید در صورت رد بعضی از کوکی ها در مرورگر خود، ممکن است شما به بخشی از اطلاعات در وب سایت ما دسترسی پیدا نکنید.

۴. کوکی ها
کوکی یک فایل متنی است که برای یک وب سایت استفاده می شود به منظور ارسال اطلاعات سرور به مرورگر کاربر و سپس برگشت این اطلاعات به سایت مبدأ. این اطلاعات سرور برای کاربری های مختلفی مانند تایید اعتبار، احراز هویت کاربر و غیره می تواند استفاده شود که از طریق ذخیره داده های متنی در رایانه کاربر انجام می شود. ما فقط از کوکی های موقت session cookies استفاده می‌کنیم که برای عملکرد سرویس مورد نظر شما ضروری است. این نوع کوکی ها هیچگونه اطلاعات شخصی را نگهداری نمی کنند و با بسته شدن مرورگر خود به خود حذف می شوند.

وب سایت ما از پردازنده های گوگل استفاده می کند و خود پردازنده گوگل از یک سری کوکی‌ها بهره می‌برد. اطلاعات تولید شده توسط این کوکی ها در هنگام استفاده از وب سایت ما مانند آی پی آدرس به سرور اصلی گوگل در ایالات متحده منتقل و ذخیره می شود. گوگل ممکن است طبق قانون این اطلاعات را به اشخاص ثالث انتقال دهد. شما ممکن است تمایل داشته باشید این کوکی ها را با انجام یک سری تنظیمات در مرورگر خود غیرفعال کنید ولی توجه داشته باشید که در این صورت ممکن است عملکرد بهینه ای از وب سایت ما دریافت نکنید. در هر صورت به واسطه استفاده از وب سایت ما شما رضایت خود را مبنی بر پردازش اطلاعات تان به وسیله گوگل اعلام نموده اید.

اطلاعات مبنی بر برخی اقدامات شما در معرض server layer قرار داده می شود. این اطلاعات صرفا جهت مدیریت وبسایت و اطمینان از ارائه کارآمدترین خدمات استفاده می شود.

داده های زیر ممکن است ذخیره شوند:
-تاریخ درخواست
زمان پاسخ
نام مرکز شما، تشخیص داده شده به وسیله پروتکل های http. و Https
اطلاعات مربوط به خطاهای رخ داده در هنگام انتقال اطلاعات

- ا URL صفحه ای که قبلا بازدید کرده اید
اطلاعات مرورگرتان
اطلاعات مربوط به آدرس IP

از این داده ها برای شناسایی شما استفاده نخواهد شد و صرفاً جهت مدیریت سرور مورد استفاده قرار خواهند گرفت

۵. سلب مسئولیت
لطفاً توجه داشته باشید اگرچه دلارکده از به روزترین اقدامات محافظت داده استفاده می کند، ما نمی توانیم امنیت تمام داده های انتقالی را تضمین کنیم چون هیچ روش انتقال و ذخیره داده اینترنتی ۱۰۰% ایمن نیست. به هر حال ما پروتکل های داخلی را برای اقدامات امنیتی استفاده می کنیم تا مطمئن شویم که پرسنل از بیرون توانایی دسترسی به پایگاه های داده ما را ندارند. اگر هرگونه نقض اطلاعات شخصی رخ دهد ما بلافاصله آن را به اطلاع شما خواهیم رساند. هر چند اگر اقدامات امنیتی سازمانی و فنی ما مانع نشر اطلاعات پس از رخنه به سایت شوند به شما اطلاع داده نخواهد شد.

۶. اصلاحات و به روز رسانی ها
دلارکده ممکن است در بازه هایی از زمان خط مشی ذکر شده را تغییر دهد. قوانین مقررات و استانداردهای صنعت تکامل می یابند که ممکن است ما را الزام به این تغییرات کند. تغییرات احتمالی در این صفحه بازنشر خواهند شد. به هر حال اگر تغییراتی ایجاد کنیم که از نظر مادی حقوق حریم خصوصی شما را تغییر دهد، آل این تغییرات را از یک روش دیگر هم به شما اطلاع خواهد داد مانند ارسال ایمیل. لذا اگر با تغییرات در این خط مشی مخالف هستید باید حساب کاربری خود را غیر فعال کنید.

۷. تماس با ما
اگر هرگونه سوال یا استعلامی درباره خط مشی و سیاست های ما دارید لطفاً از طریق تیکت با ما مکاتبه فرمایید.